en/of
Green Border
  • Film

Green Border

Met: Maja Ostaszewska, Jalal Altawil, Behi Djanati Atai

Donderdag 30 mei19:45u
Back to Black
  • Film

Back to Black

Met: Marisa Abela, Eddie Marsan, Jack O'Connell, Lesley Manville

Vrijdag 31 mei19:45u
Laatste Ronde
  • Film

Laatste Ronde

Met: Wim Opbrouck, Rosa Kreulen, Wilfried de Jong, Leopold Witte, Reinout Bussemaker

Zaterdag 1 juni19:45u
L'Abbé Pierre
  • Film

L'Abbé Pierre

Met: Emmanuelle Bercot, Chris Gotts, Benjamin Lavernhe

Donderdag 6 juni19:45u
Laatste Ronde
  • Film

Laatste Ronde

Met: Wim Opbrouck, Rosa Kreulen, Wilfried de Jong, Leopold Witte, Reinout Bussemaker

Vrijdag 7 juni19:45u
The Braid
  • Film

The Braid

Met o.a.: Kim Raver, Fotinì Peluso, Mia Maelzer

Zaterdag 8 juni19:45u
Pianocafé
  • Houten Presenteert

Pianocafé

Pianodocenten van het Houtens Muziek Collectief

Zaterdag 8 juni 20:15u
Radical
  • Film

Radical

Met: Eugenio Derbez, Daniel Haddad, Jennifer Trejo

Donderdag 13 juni19:45u
Radical
  • Film

Radical

Met: Eugenio Derbez, Daniel Haddad, Jennifer Trejo

Zaterdag 15 juni19:45u
Maria Montessori
  • Film

Maria Montessori

Met: Leïla Bekhti, Jasmine Trinca, Emily di Ronza

Donderdag 20 juni19:45u
Mary Poppins
  • Houten Presenteert

Mary Poppins

Balletschool Helen Wilson

Zaterdag 22 juni19:30u
Together 99
  • Film

Together 99

Met: Anja Lundqvist, Gustaf Hammersten, Shanti Roney

Zaterdag 22 juni19:45u
Mary Poppins
  • Houten Presenteert

Mary Poppins

Balletschool Helen Wilson

Zondag 23 juni14:00u
The End We Start From
  • Film

The End We Start From

Met o.a.: Jodie Comer, Benedict Cumberbatch, Katherine Waterston, Mark Strong

Donderdag 27 juni19:45u
De Oudejaars
  • Cabaret
  • try-out

De Oudejaars

Pieter Derks

Woensdag 11 september20:30u
Het Verre Woord
  • Special
  • jong talent

Het Verre Woord

Sahand Sahebdivani

Zaterdag 21 september20:30u
Who's the man
  • Cabaret
  • jong talent

Who's the man

Stefan Hendrikx

Zaterdag 28 september20:30u
Ik vier het klein
  • Special
  • try-out/jong talent

Ik vier het klein

Malou Holshuijsen

Zaterdag 5 oktober20:30u
Try-(H)outen
  • Cabaret

Try-(H)outen

Hans Gommer (MC) + 4 comedians

Woensdag 9 oktober20:30u
Stoorzender
  • Cabaret
  • try-out/jong talent

Stoorzender

Remy Evers

Zaterdag 12 oktober20:30u
Ik ben Musa
  • Cabaret
  • try-out/jong talent

Ik ben Musa

Musa

Donderdag 24 oktober20:30u
Skeletje
  • Jeugd
  • herfststukjes/5+

Skeletje

Grote mensen

Zaterdag 26 oktober11:00u
Skeletje
  • Jeugd
  • herfststukjes/5+

Skeletje

Grote mensen

Zaterdag 26 oktober14:30u
Coco kan het!
  • Jeugd
  • Herfststukjes/boek in the spotlight/2+

Coco kan het!

Jogchem Jalink/Vanaf2 Producties

Woensdag 30 oktober11:00u
Coco kan het!
  • Jeugd
  • Herfststukjes/boek in the spotlight/2+

Coco kan het!

Jogchem Jalink/Vanaf2 Producties

Woensdag 30 oktober13:30u
Coco kan het!
  • Jeugd
  • Herfststukjes/boek in the spotlight/2+

Coco kan het!

Jogchem Jalink/Vanaf2 Producties

Woensdag 30 oktober15:00u
Pianocafé
  • Houten Presenteert

Pianocafé

Houtens Muziek Collectief

Zaterdag 9 november 20:15u
HULDE!
  • Toneel
  • try-out

HULDE!

Carine Crutzen & Bert Luppes

Donderdag 14 november20:00u
In het wiel
  • Muziek

In het wiel

Leo Alkemade en de Kopgroep

Woensdag 20 november20:00u
De Verdenking
  • Gastbespeling

De Verdenking

Christiaan Jelsma

Vrijdag 22 november 20:15u
Eiffel
  • Special
  • try-out/musical

Eiffel

Goedemorgen Theaterproducties

Zaterdag 23 november20:00u
2025-1
  • Cabaret
  • Première!

2025-1

Jan Beuving

Donderdag 28 november20:00u
Speelgoed
  • Jeugd
  • Try-out/7+

Speelgoed

Meneer Monster

Zondag 1 december15:00u
DANSLOKAAL 12
  • Dans
  • jong talent

DANSLOKAAL 12

Conny Janssen Danst

Dinsdag 3 december20:00u
Try-(H)outen
  • Cabaret

Try-(H)outen

Hans Gommer (MC) + 4 comedians

Woensdag 11 december20:30u
Waterlanders
  • Toneel

Waterlanders

Randy Fokke, Paul R. Kooij, Jip Smit e.a.

Vrijdag 13 december20:00u
DNA
  • Muziek

DNA

Mell VF

Zaterdag 14 december20:00u
Keanu
  • Cabaret
  • Try-out

Keanu

Henry van Loon

Woensdag 18 december20:00u
Sterrenhemel
  • Gastbespeling

Sterrenhemel

Matthijn Buwalda

Zaterdag 21 december 20:00u
Sonja
  • Toneel
  • try-out

Sonja

Toneelgroep Maastricht met Angela Schijf e.a.

Woensdag 15 januari20:00u
Onbekommerd
  • Cabaret
  • try-out

Onbekommerd

Tim Fransen

Zaterdag 18 januari20:00u
Mist
  • Toneel

Mist

Laus Steenbeeke, Myrthe Burger, Valentijn Benard e.a.

Zondag 19 januari20:00u
Kroost
  • Cabaret
  • jong talent

Kroost

Grof Geschud

Zaterdag 1 februari20:00u
Wat Mijn Man Niet Weet
  • Special
  • ladies night

Wat Mijn Man Niet Weet

met Victoria Koblenko, Puck Pomelien Busser en Birgit Schuurman

Woensdag 5 februari20:00u
Try-(H)outen
  • Cabaret

Try-(H)outen

Hans Gommer (MC) + 4 comedians

Woensdag 12 februari20:30u
Ramses enzo
  • Muziek

Ramses enzo

Cor Bakker & Maarten Heijmans

Zaterdag 15 februari20:00u
Broos
  • Special

Broos

Fred Delfgaauw

Zaterdag 22 februari20:00u
Blok & Doos
  • Jeugd
  • Lente-uitjes/2+

Blok & Doos

De Grote Haay

Woensdag 26 februari14:30u
STOTTRPJOTTR
  • Jeugd
  • Lente-uitjes/4+

STOTTRPJOTTR

Theater Sonnevanck

Donderdag 27 februari14:30u
Best Of 2
  • Cabaret
  • jong talent

Best Of 2

Tobi Kooiman

Zaterdag 1 maart20:00u
Hoezo Bach?!
  • Muziek

Hoezo Bach?!

Esther Apituley & Noraly Beijer

Donderdag 6 maart20:15u
POPpulisme
  • Jeugd
  • 8+

POPpulisme

Het Filiaal theatermakers

Vrijdag 7 maart19:30u
Marmer
  • Cabaret

Marmer

Andries Tunru

Zaterdag 8 maart20:00u
Pianocafé
  • Houten Presenteert

Pianocafé

Houtens Muziek Collectief

Zaterdag 8 maart 20:15u
Stiekem Hooglied
  • Special
  • try-out

Stiekem Hooglied

TOEAC met Ariane Schluter en Ali Ben Horsting

Woensdag 12 maart20:00u
’t Hooge Nest
  • Toneel
  • boek in de spotlight

’t Hooge Nest

Solo Stories met Fockeline Ouwerkerk

Vrijdag 21 maart20:00u
WAUW!
  • Jeugd
  • 2,5+

WAUW!

BonteHond

Zondag 23 maart11:00u
WAUW!
  • Jeugd
  • 2,5+

WAUW!

BonteHond

Zondag 23 maart14:30u
Loskomen
  • Cabaret

Loskomen

Fabian Franciscus

Donderdag 27 maart20:00u
Als Mens
  • Cabaret

Als Mens

Ronald Snijders

Donderdag 3 april20:00u
Be Kind
  • Jeugd
  • 0,5+

Be Kind

Emilie Weisse Circustheater

Zondag 6 april11:00u
Be Kind
  • Jeugd
  • 0,5+

Be Kind

Emilie Weisse Circustheater

Zondag 6 april14:00u
Be Kind
  • Jeugd
  • 0,5+

Be Kind

Emilie Weisse Circustheater

Zondag 6 april16:00u
Try-(H)outen
  • Cabaret

Try-(H)outen

Hans Gommer (MC) + 4 comedians

Woensdag 9 april20:30u
Talent On The Move
  • Dans
  • jong talent

Talent On The Move

Codarts Dance Company/Holland Dance Festival

Woensdag 16 april20:00u
Fris
  • Cabaret

Fris

Martijn Kardol

Donderdag 24 april20:00u
Home
  • Dans

Home

ISH Dance Collective

Donderdag 8 mei20:00u
Pianocafé
  • Houten Presenteert

Pianocafé

Houtens Muziek Collectief

Zondag 22 juni 20:15u
Cultuurfonds K.F. Hein Fonds Rabobank Stumpfl MKB schoon Platform Maatschappelijk Ondernemen Houten Provincie Utrecht