en/of
Arctic
  • Film

Arctic

Met: Mads Mikkelsen, Maria Thelma Smáradóttir

Dinsdag 23 april20:00u
God Only Knows
  • Film

God Only Knows

Met: Monic Hendrickx, Elsie de Brauw, Marcel Musters

Donderdag 25 april20:00u
Vogel
  • Toneel

Vogel

Bram van der Vlugt & Thijs Prein

Donderdag 25 april20:15u
God Only Knows
  • Film

God Only Knows

Met: Monic Hendrickx, Elsie de Brauw, Marcel Musters

Vrijdag 26 april20:00u
Grâce à Dieu
  • Film

Grâce à Dieu

Met: Melvil Poupaud, Denis Ménochet, Swann Arlaud

Dinsdag 30 april20:00u
A Private War
  • Film

A Private War

Met: Rosamund Pike, Jamie Dornan, Tom Hollander, Stanley Tucci

Donderdag 2 mei20:00u
A Private War
  • Film

A Private War

Met: Rosamund Pike, Jamie Dornan, Tom Hollander, Stanley Tucci

Vrijdag 3 mei20:00u
The Mule
  • Film

The Mule

Met: Clint Eastwood, Bradley Cooper en Michael Peña

Dinsdag 7 mei20:00u
Le Grand Bain
  • Film

Le Grand Bain

Met: Mathieu Amalric, Benoît Poelvoorde en Virginie Efira

Donderdag 9 mei20:00u
Le Grand Bain
  • Film

Le Grand Bain

Met: Mathieu Amalric, Benoît Poelvoorde en Virginie Efira

Vrijdag 10 mei20:00u
Wajib
  • Film

Wajib

Met: Mohammad Bakri, Saleh Bakri, Tarik Kopty

Dinsdag 14 mei20:00u
The White Crow
  • Film

The White Crow

Met: Oleg Ivenko, Adèle Exarchopoulos, Ralph Fiennes

Donderdag 16 mei20:00u
Zangcafé
  • Event

Zangcafé

Reuring Aan de Slinger i.s.m. HMC

Vrijdag 17 mei20:00u
The White Crow
  • Film

The White Crow

Met: Oleg Ivenko, Adèle Exarchopoulos, Ralph Fiennes

Vrijdag 17 mei20:00u
Workshop SoundLAB
  • Cursus

Workshop SoundLAB

Workshopleiders van Muziekgebouw aan 't IJ

Zaterdag 18 mei10:30u
Nederlands Kamerkoor
  • Event
  • Schalkwijk

Nederlands Kamerkoor

Nederlands Kamerkoor, dirigent Paul van Nevel

Zondag 19 mei14:15u
C'est ca l'amour
  • Film

C'est ca l'amour

Met: Bouli Lanners, Justine Lacroix en Sarah Henochsberg

Dinsdag 21 mei20:00u
The Aftermath
  • Film

The Aftermath

Met: Keira Knightley, Alexander Skarsgård, Jason Clarke, Flora Thiemann, Fionn O'Shea, Kate Phillips, Martin Compston

Donderdag 23 mei20:00u
The Aftermath
  • Film

The Aftermath

Met: Keira Knightley, Alexander Skarsgård, Jason Clarke, Flora Thiemann, Fionn O'Shea, Kate Phillips, Martin Compston

Vrijdag 24 mei20:00u
Lazzaro Felice
  • Film

Lazzaro Felice

Met: Alba Rohrwacher, Sergi Lopez, Nicoletta Braschi

Dinsdag 28 mei20:00u
3 x 3
  • Houten Presenteert

3 x 3

Stardance Studio's

Donderdag 30 mei18:30u
3 x 3
  • Houten Presenteert

3 x 3

Stardance Studio's

Donderdag 30 mei20:30u
Gloria Bell
  • Film

Gloria Bell

Met: Julianne Moore, John Turturro en Sean Astin

Vrijdag 31 mei20:00u
Popquiz
  • Event

Popquiz

The Outsiders Popquiz

Zaterdag 1 juni20:15u
Mario
  • Film

Mario

Met: Max Hubacher, Aaron Altaras, Doro Müggler, Jessy Moravec, Jürg Plüss

Dinsdag 4 juni20:00u
Kauwboy
  • Film
  • Zin in Film

Kauwboy

Met: Rick Lens, Loek Peters, Cahit Ölmez en Ricky Koole

Woensdag 5 juni20:00u
Red Joan
  • Film

Red Joan

Met: Judi Dench, Tom Hughes, Sophie Cookson, Stephen Campbell Moore

Donderdag 6 juni20:00u
Red Joan
  • Film

Red Joan

Met: Judi Dench, Tom Hughes, Sophie Cookson, Stephen Campbell Moore

Vrijdag 7 juni20:00u
Poëziecafé
  • Event

Poëziecafé

Nico Croes en Anja Tekelenburg

Zaterdag 8 juni14:00u
Bon Dieu 2
  • Film

Bon Dieu 2

Met: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan, Élodie Fontan, Medi Sadoun, Frédéric Chau, Julia Piaton

Dinsdag 11 juni20:00u
Claire Darling
  • Film

Claire Darling

Met: Catherine Deneuve, Chiara Mastroianni, Laure Calamy, Alice Taglioni

Donderdag 13 juni20:00u
Claire Darling
  • Film

Claire Darling

Met: Catherine Deneuve, Chiara Mastroianni, Laure Calamy, Alice Taglioni

Vrijdag 14 juni20:00u
Pianocafé
  • Houten Presenteert

Pianocafé

Houtens Muziek Collectief

Zaterdag 15 juni20:00u
'IN THE MIX!'
  • Houten Presenteert

'IN THE MIX!'

Dansschool Dansja

Zondag 23 juni16:15u
'IN THE MIX!'
  • Houten Presenteert

'IN THE MIX!'

Dansschool Dansja

Zondag 23 juni19:00u
Pinokkio
  • Houten Presenteert

Pinokkio

Balletschool Helen Wilson

Zaterdag 29 juni19:30u
Pinokkio
  • Houten Presenteert

Pinokkio

Balletschool Helen Wilson

Zondag 30 juni14:00u
Please like me
  • Houten Presenteert

Please like me

Stardance Studio's

Zaterdag 6 juli19:30u
Open podium
  • Special

Open podium

Aan de Slinger

Zondag 22 september14:00u
Rotatie
  • Cabaret

Rotatie

Jan Beuving

Vrijdag 27 september20:15u
Pijnstillers
  • Jeugd
  • 12+ / try-out

Pijnstillers

Homemade Productions met Alexandra Alphenaar, Mitch Wolterink, Ridder van Kooten e.a.

Vrijdag 4 oktober19:30u
Music to live for!
  • Houten Presenteert

Music to live for!

Jongerenkoor Samen op Weg o.l.v. Rienk Bakker

Zaterdag 12 oktober20:00u
Het Debuut
  • Toneel

Het Debuut

Talent van de toekomst

Donderdag 17 oktober20:15u
Boef
  • Jeugd
  • 4-7 jaar

Boef

Maas theater en dans

Zondag 20 oktober11:00u
Oorlog
  • Jeugd
  • 6-10 jaar

Oorlog

Theater Artemis

Donderdag 24 oktober14:30u
In Concert
  • Muziek

In Concert

Mart Hillen

Donderdag 31 oktober20:15u
Alles is er
  • Cabaret

Alles is er

Louise Korthals

Vrijdag 1 november20:15u
Ik loop
  • Muziek

Ik loop

Gerard van Maasakkers

Zaterdag 2 november20:15u
Warm Weerzien
  • Houten Presenteert

Warm Weerzien

Theatergroep Splinter

Zaterdag 2 november20:15u
Warm Weerzien
  • Houten Presenteert

Warm Weerzien

Theatergroep Splinter

Zondag 3 november14:30u
Verte
  • Cabaret
  • try-out

Verte

Sara Kroos

Vrijdag 8 november20:15u
Django Tribute
  • Muziek

Django Tribute

Peter Beets & Stochelo Rosenberg

Zaterdag 9 november20:15u
De tolk van Java
  • Toneel
  • try-out

De tolk van Java

Benja Bruijning, Marie Louise Stheins e.a.

Donderdag 14 november20:15u
Kom/Trigger
  • Cabaret

Kom/Trigger

Sanne Wallis de Vries/Rayen Panday

Vrijdag 15 november20:15u
Generations
  • Muziek

Generations

Janke Dekker & Amy Egbers

Zondag 17 november15:00u
Het Huwelijk
  • Toneel
  • try-out

Het Huwelijk

Huub Stapel

Woensdag 20 november20:15u
NITS
  • Muziek

NITS

NITS

Donderdag 21 november20:15u
Lacrimosa
  • Cabaret
  • try-out

Lacrimosa

Yentl en de Boer

Vrijdag 22 november20:15u
SPIJKERS II
  • Special

SPIJKERS II

Joost Spijkers & band

Donderdag 28 november20:15u
Gold
  • Muziek

Gold

Dutch Eagles

Woensdag 4 december20:15u
KIEM
  • Dans

KIEM

Conny Janssen Danst

Woensdag 11 december20:15u
De liefde begraven
  • Toneel
  • try-out

De liefde begraven

Jeroen Spitzenberger & Hanne Arendzen

Zaterdag 14 december20:15u
New Year's Eve
  • Special

New Year's Eve

Aan de Slinger i.s.m. enkele enthousiaste Houtenaren

Dinsdag 31 december22:30u
Tonio
  • Toneel
  • try-out

Tonio

Porgy Franssen, Jacqueline Blom e.a.

Donderdag 9 januari20:15u
Sorry Baby
  • Cabaret
  • try-out

Sorry Baby

Stefano Keizers

Zaterdag 11 januari20:15u
Nieuwjaarsconcert
  • Gastbespeling

Nieuwjaarsconcert

Musici Houtens Muziek Collectief

Zondag 12 januari15:00u
De Eerste
  • Cabaret

De Eerste

Daan Boom

Zaterdag 18 januari20:15u
Goodbye, Norma Jeane
  • Muziek
  • try-out

Goodbye, Norma Jeane

Brigitte Heitzer, Ellen Pieters en Soy Kroon

Woensdag 29 januari20:15u
SISI BOY
  • Special

SISI BOY

Steef de Jong

Donderdag 6 februari20:15u
Lampje
  • Jeugd
  • 8-12 jaar

Lampje

Maas theater en dans

Vrijdag 7 februari19:30u
BASTA!
  • Cabaret

BASTA!

Enge Buren

Vrijdag 14 februari20:15u
Mensenkind
  • Muziek

Mensenkind

Renee van Bavel

Zaterdag 15 februari20:30u
The Last Waltz
  • Muziek

The Last Waltz

Het Groot Niet Te Vermijden

Zaterdag 22 februari20:15u
Tik Tak Slaap
  • Jeugd
  • 2-5 jaar

Tik Tak Slaap

SPEELbos/Sanne Zweije

Woensdag 26 februari11:00u
Rovers
  • Jeugd
  • 4-8 jaar

Rovers

Meneer Monster/NORPA

Donderdag 27 februari14:00u
SUBTROPIQUE
  • Cabaret

SUBTROPIQUE

DE FRANSSE EIJKEL

Zaterdag 29 februari20:15u
LEGENDS
  • Muziek
  • try-out

LEGENDS

The Five Great Guitars

Woensdag 4 maart20:15u
Monopoly
  • Cabaret

Monopoly

Nabil

Donderdag 5 maart20:15u
De Roos
  • Muziek

De Roos

Roos Blufpand

Vrijdag 6 maart20:15u
De Aanslag
  • Toneel
  • try-out

De Aanslag

Victor Löw, Peter Bolhuis, Henriëtte Tol e.a.

Zaterdag 7 maart20:15u
Hunkert
  • Cabaret

Hunkert

René van Meurs

Vrijdag 13 maart20:15u
Minimal
  • Muziek

Minimal

Nina June

Donderdag 19 maart20:15u
1 Kilo
  • Cabaret

1 Kilo

Kasper van der Laan

Donderdag 19 maart20:15u
Onderweg
  • Special

Onderweg

Rob & Emiel

Zaterdag 21 maart20:15u
ZIN
  • Toneel

ZIN

Arjan Ederveen & Jack Wouterse

Dinsdag 24 maart20:15u
Pearl
  • Dans

Pearl

Scapino Ballet

Vrijdag 27 maart20:15u
Welkom
  • Cabaret

Welkom

Martijn Kardol

Vrijdag 3 april20:15u
Rock me Baby
  • Toneel

Rock me Baby

René van ‘t Hof, Servaes Nelissen, Kees van der Vooren en Vincent van Warmerdam

Woensdag 8 april20:15u
UNPLUGGED
  • Muziek

UNPLUGGED

Percossa

Donderdag 16 april20:15u
Hoge Noot
  • Cabaret

Hoge Noot

Maartje & Kine

Vrijdag 17 april20:15u
Brakland
  • Muziek

Brakland

Leoni Jansen, Carel Kraayenhof en Jeroen van Veen

Zaterdag 25 april20:15u
Productieklassen
  • Houten Presenteert

Productieklassen

Productieklassen Jeugdtheaterschool Aan de Slinger

Vrijdag 12 juni19:00u
Productieklassen
  • Houten Presenteert

Productieklassen

Productieklassen Jeugdtheaterschool Aan de Slinger

Zaterdag 13 juni19:00u
Productieklassen
  • Houten Presenteert

Productieklassen

Productieklassen Jeugdtheaterschool Aan de Slinger

Zondag 14 juni19:00u
Zomeruitvoering
  • Houten Presenteert

Zomeruitvoering

Leerlingen van het Houtens Muziek Collectief

Zaterdag 4 juli15:00u
Prins Bernhard Cultuurfonds K.F. Hein Fonds Rabobank Stumpfl MKB schoon Platform Maatschappelijk Ondernemen Houten