en/of
Buitenbioscoop: Tulipani
  • Film

Buitenbioscoop: Tulipani

Met: Gijs Naber, Lidia Vitale, Donatella Finocchiaro, Giorgio Pasotti e.a.

Zaterdag 7 juli22:30u
JTS - Theaterklas 4
  • Cursus
  • 14 t/m 16 jaar

JTS - Theaterklas 4

Jeugdtheaterschool Aan de Slinger

Dinsdag 4 september18:00u
JTS - Theaterklas 3a
  • Cursus
  • 12 t/m 13 jaar

JTS - Theaterklas 3a

Jeugdtheaterschool Aan de Slinger

Woensdag 5 september16:30u
JTS - Theaterklas 2c
  • Cursus
  • 9 t/m 11 jaar

JTS - Theaterklas 2c

Jeugdtheaterschool Aan de Slinger

Donderdag 6 september16:30u
Dikkie Dik & Ik
  • Jeugd
  • 2-6 jaar / try-out

Dikkie Dik & Ik

Stichting Twee-ater

Zondag 16 september11:00u
Dikkie Dik & Ik
  • Jeugd
  • 2-6 jaar / try-out

Dikkie Dik & Ik

Stichting Twee-ater

Zondag 16 september14:00u
Ultimatum
  • Cabaret
  • try-out

Ultimatum

Alex Ploeg

Zaterdag 29 september20:30u
Het Beste
  • Muziek

Het Beste

Jan Rot & band

Donderdag 11 oktober20:15u
HET DEBUUT
  • Toneel

HET DEBUUT

Talent van de toekomst

Vrijdag 12 oktober20:15u
Mata Hari
  • Special

Mata Hari

Tet Rozendal

Zaterdag 13 oktober20:30u
Kamerconcert
  • Muziek

Kamerconcert

Lars Wouters van den Oudenweijer & Peter Verduyn Lunel

Donderdag 18 oktober20:15u
Moes
  • Jeugd
  • 1,5-5 jaar / reprise

Moes

Casier & Dies

Woensdag 24 oktober11:00u
Moes
  • Jeugd
  • 1,5 - 5 jaar / reprise

Moes

Casier & Dies

Woensdag 24 oktober14:00u
Moes
  • Jeugd
  • 1,5-5 jaar / reprise

Moes

Casier & Dies

Woensdag 24 oktober15:30u
Ka-Blamm
  • Jeugd
  • 4-7 jaar

Ka-Blamm

Theater Sonnevanck

Donderdag 25 oktober14:30u
Pianocafé
  • Houten Presenteert

Pianocafé

Houtens Muziek Collectief

Zaterdag 3 november 20:00u
Minis Plus
  • Special
  • try-out

Minis Plus

Hadewych Minis

Zaterdag 3 november20:15u
The Gents
  • Event
  • Schalkwijk

The Gents

The Gents o.l.v. Annemiek van der Ven

Zondag 4 november14:15u
Georg
  • Muziek

Georg

Michiel Borstlap

Donderdag 8 november20:15u
Guilty Pleasures
  • Special

Guilty Pleasures

Powervrouwen met Peggy Vrijens, Kim Pieters e.a.

Woensdag 14 november20:15u
Troost & Zonen
  • Toneel

Troost & Zonen

Theatergroep Suburbia met Peter Blok, Aus Greidanus sr. e.a.

Donderdag 15 november20:15u
ADEM
  • Muziek

ADEM

LAKSHMI & band

Donderdag 22 november20:15u
De jokkebrokker
  • Jeugd
  • 6-12 jaar

De jokkebrokker

Maas theater en dans / WAT WE DOEN

Zaterdag 24 november19:30u
Schuld
  • Jeugd
  • 12+

Schuld

Wieneke Remmers, Ridder van Kooten, Anne de Blok e.a.

Donderdag 29 november19:30u
Om alles!
  • Cabaret

Om alles!

Richard Groenendijk

Dinsdag 11 december20:15u
Late Lente
  • Toneel

Late Lente

Ellen Pieters, Guido Spek, Sjoerd Pleijsier en Julia Herfst

Zaterdag 22 december20:15u
BluesNight 2018
  • Gastbespeling

BluesNight 2018

Reuring i.s.m. Bluez & Bones

Zaterdag 29 december20:00u
RAAK!
  • Muziek

RAAK!

Joris Linssen & Caramba

Zaterdag 12 januari20:15u
Nieuwjaarsconcert
  • Houten Presenteert

Nieuwjaarsconcert

Docenten Houtens Muziek Collectief

Zondag 13 januari15:00u
Op Hoop van Zegen
  • Muziek
  • try-out

Op Hoop van Zegen

Bill van Dijk, Mariska van Kolck, Joke de Kruijf, Rolf Koster e.a.

Dinsdag 15 januari20:15u
Paradijskleier
  • Cabaret
  • try-out

Paradijskleier

Lenette van Dongen

Woensdag 16 januari20:15u
Talent On The Move
  • Dans
  • try-out

Talent On The Move

Holland Dance Festival/Codarts Rotterdam

Woensdag 23 januari20:15u
EENDJE
  • Jeugd
  • 6-12 jaar

EENDJE

Kim van Zeben

Zaterdag 26 januari19:30u
BRAINWASH
  • Cabaret

BRAINWASH

Matroesjka

Vrijdag 1 februari20:15u
Alles is er
  • Cabaret

Alles is er

Louise Korthals

Vrijdag 8 februari20:15u
Kom hier dat ik u kus
  • Toneel
  • try-out

Kom hier dat ik u kus

Sophie van Winden, Kirsten Mulder, Dragan Bakema, Oda Spelbos e.a.

Woensdag 13 februari20:15u
RELEAVE
  • Muziek
  • try-out

RELEAVE

Remy van Kesteren

Vrijdag 15 februari20:15u
Roest
  • Jeugd
  • 6-12 jaar

Roest

De Dansers/plan d-

Vrijdag 1 maart19:30u
Nobel
  • Cabaret

Nobel

Kirsten van Teijn

Donderdag 7 maart20:15u
Pianocafé
  • Houten Presenteert

Pianocafé

Houtens Muziek Collectief

Zaterdag 9 maart 20:00u
Soelaas
  • Muziek

Soelaas

Bertolf

Zaterdag 9 maart20:15u
LALALA LOVE
  • Muziek
  • try-out

LALALA LOVE

Janne Schra

Donderdag 14 maart20:15u
Celia!
  • Muziek

Celia!

Urban Myth met Manoushka Zeegelaar Breeveld, Susan Visser e.a.

Vrijdag 15 maart20:15u
Goed Jaar
  • Muziek

Goed Jaar

Paul de Munnik

Zaterdag 16 maart20:15u
PAK´M
  • Jeugd
  • 2-5 jaar

PAK´M

BonteHond

Zondag 17 maart14:00u
PAK´M
  • Jeugd
  • 2-5 jaar

PAK´M

BonteHond

Zondag 17 maart16:00u
Cappella Amsterdam
  • Event
  • Schalkwijk

Cappella Amsterdam

Cappella Amsterdam, dirigent Daniel Reuss

Donderdag 21 maart20:15u
Afblijven
  • Muziek

Afblijven

Clean Pete

Donderdag 21 maart20:15u
JA
  • Toneel

JA

Nasrdin Dchar

Donderdag 21 maart20:15u
Malle Babbe
  • Houten Presenteert

Malle Babbe

Theatergroep Splinter (i.s.m. Theaterkoor Houten)

Vrijdag 22 maart20:15u
Malle Babbe
  • Houten Presenteert

Malle Babbe

Theatergroep Splinter (i.s.m. Theaterkoor Houten)

Zaterdag 23 maart20:15u
BROOS
  • Dans

BROOS

Conny Janssen Danst

Woensdag 27 maart20:15u
Waar
  • Cabaret

Waar

Kiki Schippers

Vrijdag 29 maart20:15u
Naar Casablanca
  • Toneel

Naar Casablanca

Stefan Rokebrand, Jamie Grant e.a.

Donderdag 4 april20:15u
VLAM
  • Cabaret
  • 16+

VLAM

Johan Goossens

Vrijdag 5 april20:15u
Een goed mens
  • Toneel

Een goed mens

Aart Staartjes & Victor Reinier

Zaterdag 13 april20:15u
Vogel
  • Toneel

Vogel

Bram van der Vlugt & Thijs Prein

Donderdag 25 april20:15u
RUIMTE
  • Muziek

RUIMTE

Stef Bos

Woensdag 1 mei20:15u
Nederlands Kamerkoor
  • Event
  • Schalkwijk

Nederlands Kamerkoor

Nederlands Kamerkoor, dirigent Paul van Nevel

Zondag 19 mei14:15u
x 3
  • Houten Presenteert

x 3

Stardance Studio's

Donderdag 30 mei18:30u
x 3
  • Houten Presenteert

x 3

Stardance Studio's

Donderdag 30 mei20:30u
Pianocafé
  • Houten Presenteert

Pianocafé

Houtens Muziek Collectief

Zaterdag 15 juni 20:00u
Pinokkio
  • Houten Presenteert

Pinokkio

Balletschool Helen Wilson

Zaterdag 29 juni19:30u
Pinokkio
  • Houten Presenteert

Pinokkio

Balletschool Helen Wilson

Zondag 30 juni14:00u
Prins Bernhard Cultuurfonds Rabobank Stumpfl MKB schoon Platform Maatschappelijk Ondernemen Houten