en/of
NEON
  • Muziek
  • try-out

NEON

NITS

Vrijdag 7 oktober20:15u
Amai
  • Cabaret

Amai

Pieter Verelst

Zaterdag 8 oktober20:15u
SNAK
  • Cabaret

SNAK

Nathalie Baartman

Donderdag 13 oktober20:15u
Ongeschreven
  • Cabaret
  • try-out

Ongeschreven

Kim Schuddeboom

Zaterdag 15 oktober20:30u
EGO
  • Cabaret

EGO

Alex Ploeg

Donderdag 20 oktober20:15u
Ongerijmd
  • Toneel

Ongerijmd

Theaterbolwerk PUNCH met Carine Crutzen, Willem Voogd, Marisa van Eyle e.a.

Zaterdag 22 oktober20:15u
Theaterworkshop
  • Jeugd
  • 6+ Herfststukjes

Theaterworkshop

Jeugdtheaterschool Aan de Slinger

Donderdag 27 oktober 13:00u
Olifantje Abu L'Abbas
  • Jeugd
  • 6+ Herfststukjes

Olifantje Abu L'Abbas

Amsterdams Andalusisch Orkest/De Krakeling

Donderdag 27 oktober14:30u
Kunstworkshop
  • Jeugd
  • 6+ Herfststukjes

Kunstworkshop

Catharina ten Berg

Vrijdag 28 oktober 12:45u
Immortal Trees
  • Muziek

Immortal Trees

Lavinia Meijer en het Amsterdams Andalusisch Orkest

Zondag 30 oktober15:00u
Soul & Blues
  • Muziek

Soul & Blues

Denise Jannah & band

Donderdag 3 november20:15u
Schuld
  • Toneel

Schuld

Toneelgroep Maastricht

Vrijdag 4 november20:15u
New Horizon
  • Muziek
  • Laatste kaarten!

New Horizon

The Dutch Eagles

Zaterdag 5 november20:15u
Pianocafé
  • Houten Presenteert

Pianocafé

Houtens Muziek Collectief

Zaterdag 12 november 20:15u
Try (H)outen
  • Cabaret

Try (H)outen

Hans Gommer & vier comedians

Zaterdag 19 november20:30u
Hoogtij
  • Cabaret

Hoogtij

Patrick Nederkoorn

Vrijdag 25 november20:15u
Geschiedenis van Geweld
  • Toneel

Geschiedenis van Geweld

Toneelschuur Producties, Toneelgroep Oostpool en Abdel Daoudi

Donderdag 1 december20:15u
Plant
  • Special

Plant

Nynke Laverman

Vrijdag 2 december20:15u
Silenzio
  • Dans

Silenzio

LeineRoebana

Vrijdag 9 december20:15u
Best Of
  • Cabaret

Best Of

Tobi Kooiman

Zaterdag 10 december20:30u
NIETES
  • Jeugd
  • 4+

NIETES

Theater Artemis/BRONKS

Zondag 11 december14:30u
Momentum
  • Toneel

Momentum

Waldemar Torenstra, Astrid van Eck en Vincent Croiset

Vrijdag 16 december20:15u
Als het doek valt
  • Special
  • première

Als het doek valt

Aan de Slinger i.s.m. Big Band Jazz Houten en de Castellum Singers

Woensdag 21 december20:15u
Als het doek valt
  • Special

Als het doek valt

Aan de Slinger i.s.m. Big Band Jazz Houten en de Castellum Singers

Donderdag 22 december20:15u
Als het doek valt
  • Special

Als het doek valt

Aan de Slinger i.s.m. Big Band Jazz Houten en de Castellum Singers

Vrijdag 23 december20:15u
Als het doek valt
  • Special

Als het doek valt

Aan de Slinger i.s.m. Big Band Jazz Houten en de Castellum Singers

Zaterdag 24 december14:30u
BluesNight
  • Muziek

BluesNight

King of the World & Black Rose Project

Woensdag 28 december20:00u
Gelukzoekers op Sumatra
  • Toneel
  • try-out

Gelukzoekers op Sumatra

Stefan Rokebrand, Tara Hetharia, Willem Voogd, Yara Alink en Joenoes Polnaija

Zaterdag 7 januari20:15u
Broeden
  • Cabaret

Broeden

Grof Geschud

Zaterdag 14 januari20:15u
Checkpoint Charlie
  • Special
  • try-out

Checkpoint Charlie

Linda Verstraten, Sanne den Besten e.a.

Woensdag 18 januari20:15u
Firestone
  • Muziek

Firestone

Jodymoon

Donderdag 19 januari20:15u
Try (H)outen
  • Cabaret

Try (H)outen

Hans Gommer & vier comedians

Zaterdag 21 januari20:30u
Zald'mhebbe!
  • Muziek

Zald'mhebbe!

Gerard van Maasakkers

Zaterdag 4 februari20:15u
Vielfalt
  • Special

Vielfalt

Jakop Ahlbom Company

Dinsdag 7 februari20:15u
Focus
  • Cabaret

Focus

Rayen Panday

Donderdag 9 februari20:15u
Nu ik je zie
  • Toneel
  • try-out

Nu ik je zie

Solo Stories met Soy Kroon

Vrijdag 10 februari20:15u
FRAMED
  • Dans

FRAMED

Conny Janssen Danst

Vrijdag 17 februari20:15u
Een leven
  • Toneel

Een leven

Benja Bruijning

Vrijdag 24 februari20:15u
Tuimel & Bounce
  • Jeugd
  • 3+ Lente-Uitjes

Tuimel & Bounce

Honey Eavis i.s.m. Frontaal Theaterbureau

Maandag 27 februari14:30u
The Ozard of Wiz
  • Jeugd
  • 9+ Lente-Uitjes

The Ozard of Wiz

Maas theater en dans / ROSE stories

Donderdag 2 maart14:30u
De Situatie
  • Cabaret

De Situatie

Martijn Kardol

Donderdag 16 maart20:15u
Pianocafé
  • Houten Presenteert

Pianocafé

Houtens Muziek Collectief

Zaterdag 18 maart 20:15u
Try (H)outen
  • Cabaret

Try (H)outen

Hans Gommer & vier comedians

Zaterdag 18 maart20:30u
Absurd
  • Cabaret

Absurd

Nabil

Vrijdag 31 maart20:15u
FCKD!
  • Cabaret

FCKD!

OLDENHERMANNS

Zaterdag 8 april20:15u
Leeuwenkind
  • Special

Leeuwenkind

Luan Buleshkaj

Zaterdag 15 april20:30u
AWKWART
  • Special

AWKWART

Wart Kamps

Woensdag 19 april20:15u
Follow the Money
  • Special

Follow the Money

Eric Smit, Eelke van Ark, Thomas Bollen e.a.

Vrijdag 28 april20:15u
In Theorie
  • Cabaret

In Theorie

Andries Tunru

Zaterdag 29 april20:15u
Theater Na de Dam
  • Special

Theater Na de Dam

Theatergroep Splinter i.s.m. 4/5 mei Comité en Aan de Slinger

Donderdag 4 mei21:00u
De Grote 5
  • Jeugd
  • 3+

De Grote 5

Meneer Monster

Zondag 7 mei14:30u
Komt een vrouw bij de dokter
  • Toneel

Komt een vrouw bij de dokter

Maartje van de Wetering, Xander van Vledder, Teunie de Brouwer en Marie Louise Stheins

Vrijdag 12 mei20:15u
Pianocafé
  • Houten Presenteert

Pianocafé

Houtens Muziek Collectief

Zaterdag 10 juni 20:15u
Prins Bernhard Cultuurfonds K.F. Hein Fonds Rabobank Stumpfl MKB schoon Platform Maatschappelijk Ondernemen Houten Provincie Utrecht