Medewerkers

We stellen ons graag aan u voor!

1009

Coördinator Vrijwilligers             
Stella Fiechter (di en do, op wisselende tijden)     
030 – 63 51 024                             
vrijwilligers@aandeslinger.nl

Directeur/bestuurder 
Arjen Berendse (ma, di, do en vr)
06 – 54 34 07 63
directie@aandeslinger.nl

Hoofd Events & Educatie
Cultuurmakelaar
Bea Nederhoff 
Bea is van 24 oktober 2022 tot 1 maart 2023 op reis. Haar werkzaamheden als Cultuurmakelaar worden overgenomen door Arjen Berendse, bereikbaar via bovenstaande contactgegevens.

11712

Educatie Projectleider en Adviseur 
Ellis Scheppink (ma, di en do)
030 – 63 51 024
educatie@aandeslinger.nl 

Educatie Projectleider
Simone Gijben
030 – 63 51 024
educatie@aandeslinger.nl 

Educatie Projectleider
Cheryl Moenen
030 – 63 51 024
educatie@aandeslinger.nl 

Hoofd Administratie en Kaartverkoop 
Ella Butselaar (ma, wo, do en vr)
030 – 63 51 024
info@aandeslinger.nl 
 

11713

Hoofd Techniek
Quinten den Hartog
030 – 63 51 024
techniek@aandeslinger.nl

Techniek
Thomas Koster
techniek@aandeslinger.nl 

Projectleider diverse projecten
Else Koolmees
030 – 63 51 024
else@aandeslinger.nl 
 

4495

Programmeur
Cherany Emck (werkt op wisselende dagen)
030 – 63 51 024
programmering@aandeslinger.nl

Jeugdtheaterschool Aan de Slinger 
Mayon van der Klei (di en wo)
030 – 63 51 024
jeugdtheaterschool@aandeslinger.nl

11714

Hoofd Theater, Film en Marketing
Hanneke Hartman (ma, di, do en vr)
030 – 63 51 024
publiciteit@aandeslinger.nl

Administratief medewerker/Assistent publiciteit
Tessa Weber (wisselende dagen)
030 – 63 51 024
info@aandeslinger.nl 

Publiciteit & Marketingmedewerker
Petra Wolf (di t/m vr)
030 – 63 51 024
publiciteit@aandeslinger.nl 

11715

Deksels Lekker (huiscateraar)
Stefan Hogervorst
06 - 372 877 62
info@dekselslekker.nl

Hoofd Horeca 
Eva van Emmerik (werkt op wisselende dagen)
030 – 63 51 024
horeca@aandeslinger.nl

Productieleider diverse projecten
Marleen Lansink
030 – 63 51 024
marleen@aandeslinger.nl

Projectleider Filmprogrammering
Sam Simons
film@aandeslinger.nl

Fotografie door Paul van der Klei

Prins Bernhard Cultuurfonds K.F. Hein Fonds Rabobank Stumpfl MKB schoon Platform Maatschappelijk Ondernemen Houten Provincie Utrecht