Medewerkers

We stellen ons graag aan u voor!

1009

Coördinator Vrijwilligers             
Stella Fiechter (di en do, op wisselende tijden)     
030 – 63 51 024                             
vrijwilligers@aandeslinger.nl

Directeur/bestuurder
Arjen Berendse (ma, di, do en vr)
06 – 54 34 07 63
directie@aandeslinger.nl

Hoofd Events & Educatie
Cultuurmakelaar

Bea Nederhoff (ma, di, do en om de vr)
06 - 46 16 19 17
events@aandeslinger.nl
cultuurmakelaar@aandeslinger.nl

9214

Educatie Projectleider en Adviseur 
Ellis Scheppink (ma, di en do)
030 – 63 51 024
educatie@aandeslinger.nl

Educatie Projectleider
Simone Gijben
030 – 63 51 024
educatie@aandeslinger.nl

Hoofd Administratie en Kaartverkoop 
Ella Butselaar (ma, wo, do en vr)
030 – 63 51 024
info@aandeslinger.nl 

Medewerker Projecten
Marleen Lansink
030 – 63 51 024
marleen@aandeslinger.nl

6942

Hoofd Techniek
Quinten den Hartog
030 – 63 51 024
techniek@aandeslinger.nl

Projectleider Filmprogrammering
Sam Simons
film@aandeslinger.nl

9216

Programmeur
Cherany Emck (werkt op wisselende dagen)
030 – 63 51 024
programmering@aandeslinger.nl

Jeugdtheaterschool Aan de Slinger 
Mayon van der Klei (di en wo)
030 – 63 51 024
jeugdtheaterschool@aandeslinger.nl

9215

Hoofd Theater, Film en Marketing
Hanneke Hartman (ma, di, do en vr)
030 – 63 51 024
publiciteit@aandeslinger.nl
hanneke@aandeslinger.nl

Publiciteit & Marketingmedewerker
Petra Wolf (di t/m vr)
030 – 63 51 024
publiciteit@aandeslinger.nl
petra@aandeslinger.nl

 

4212

Deksels Lekker (huiscateraar)
Stefan Hogervorst
06 - 372 877 62
info@dekselslekker.nl

Hoofd Horeca
Eva van Emmerik (werkt op wisselende dagen)
030 – 63 51 024
horeca@aandeslinger.nl

Fotografie door Paul van der Klei

Prins Bernhard Cultuurfonds K.F. Hein Fonds Rabobank Stumpfl MKB schoon Platform Maatschappelijk Ondernemen Houten Provincie Utrecht