We stellen ons graag aan u voor!

1009

Coördinator Vrijwilligers             
Stella Fiechter (di en do, op wisselende tijden)     
030 – 63 51 024                             
vrijwilligers@aandeslinger.nl

Directeur/bestuurder
Arjen Berendse (ma, di, do en vr)
06 – 54 34 07 63
directie@aandeslinger.nl

Cultuurmakelaar en Projectleider
Bea Nederhoff (di t/m vr)
06 – 46 16 19 17  
events@aandeslinger.nl
cultuurmakelaar@aandeslinger.nl

1008

Educatie Projectleider en Adviseur
Ellis Scheppink (ma, di en do)
030 – 63 51 024
educatie@aandeslinger.nl

Hoofd Administratie en Kaartverkoop
Ella Butselaar (ma, wo, do en vr)
030 – 63 51 024
info@aandeslinger.nl 

Educatie en Filmprogrammering Projectleider en Adviseur
Marieke Wiersma (wo, do, vr)
030 – 63 51 024
educatie@aandeslinger.nl
film@aandeslinger.nl

1006

Techniek
Bas Maas (werkt op wisselende dagen)
030 – 63 51 024
techniek@aandeslinger.nl 

Hoofd Horeca
Yoeri Goovaarts (werkt op wisselende dagen)
030 – 63 51 024
horeca@aandeslinger.nl

Hoofd Techniek
Quinten den Hartog
030 – 63 51 024
techniek@aandeslinger.nl

1010

Jeugdtheaterschool Aan de Slinger
Mayon van der Klei (di en wo)
030 – 63 51 024
06 – 44 06 06 96
jeugdtheaterschool@aandeslinger.nl

Programmeur
Cherany Emck (werkt op wisselende dagen)
030 – 63 51 024
06  – 27 22 79 74  
programmering@aandeslinger.nl

Programmeur
Jeanne Kers (werkt op wisselende dagen)
030 – 63 51 024
06 – 54 22 48 94
jeanne@aandeslinger.nl

1007

Publiciteit & Marketing
Hanneke Hartman (ma, di, do en vr) en Petra Wolf (di t/m vr)
030 – 63 51 024
publiciteit@aandeslinger.nl

Gebouwbeheer
Rop Haak (werkt op wisselde dagen)
030 – 63 51 024
gebouwbeheer@aandeslinger.nl


Fotografie door Paul van der Klei

Prins Bernhard Cultuurfonds K.F. Hein Fonds Rabobank Stumpfl MKB schoon Platform Maatschappelijk Ondernemen Houten