Nieuwe Houtenaren

Houten kent zo veel gezichten, zo veel verhalen. Zij kregen een gezicht met de serie Nieuwe Houtenaren. Nieuwe Houtenaren zijn gevat in beeld en tekst en daar werd een mooie fototentoonstelling van gemaakt.

Tot en met 12 januari 2018 was deze expositie te bewonderen in Theater Aan de Slinger. Daarnaast verscheen er wekelijks in ’t Groente een portret van een Nieuwe Houtenaar. Bij de foto’s stond in het kort het verhaal waarom zij naar Houten zijn gekomen en wat ze van Houten vinden. Dat kan voor een jong gezin uit Utrecht heel anders zijn dan voor bijvoorbeeld een vluchteling uit Eritrea. Deze mensen zijn geportretteerd door Paul van der Klei en Trea Scholten voor dit project. Kijk voor meer nieuwe Houtenaren op www.omroephouten.nl.

Meer van onze projecten

Buurtfilmfestival Houten
  • Festival

Buurtfilmfestival Houten

Zondag 29 maart
Kunst en Cultuur Brengt dichterbij
  • Community

Kunst en Cultuur Brengt dichterbij

Aan de Slinger, ZorgSpectrum en vanHouten&co

Za 1 juni t/m vr 1 september
Instrumentencircuit
  • Educatie PO
  • 2025-2026

Instrumentencircuit

Aan de Slinger, Catching Cultures Orchestra, Houtens Muziek Collectief en Kunst Centraal

Ma 1 september t/m ma 20 juli
Musicus in de klas
  • Educatie PO
  • 2025-2026

Musicus in de klas

Aan de Slinger i.s.m. Houtens Muziek Collectief

Ma 1 september t/m ma 20 juli
}
Fonds voor Cultuurparticipatie Rabobank Gemeente Houten Stumpfl Fonds Podiumkunsten CSU ANBI Green Key Provincie Utrecht