Rondleiding

Niets zo leuk als een kijkje achter de schermen geven én krijgen! Van de mooie kleedkamers tot de ‘laad en los’, en van het podium tot de balkons. Onze directeur Arjen Berendse en hoofd techniek Quinten den Hartog leiden je rond door ons prachtige theater en laten de plekjes zien waar je normaal gesproken niet zo snel komt.

De rondleiding duurt ongeveer 45 minuten. We verzamelen in de foyer. Er worden deze dag op hetzelfde tijdstip twee rondleidingen gegeven: een voor volwassenen en een voor ouder & kind (7+). Vooraf aanmelden is nodig, stuur hiervoor een e-mail naar publiciteit@aandeslinger.nl, vermeld welke rondleiding je wilt bijwonen en geef door met hoeveel mensen je komt. Er is plek voor 20 personen per rondleiding. Tot dan!


Deze rondleiding maakt deel uit van het Nationaal Theaterweekend. Een weekend voor iedereen! Jong, oud, nieuwe en vaste bezoekers. Er zijn voorstellingen, films en veel extra activiteiten. Elke voorstelling of activiteit kost maximaal € 13,50 en sommige programma-onderdelen zijn gewoon helemaal gratis. We rollen onze roze loper voor je uit en heten je welkom!

Het Nationaal Theaterweekend wordt landelijk mogelijk gemaakt met bijdragen van de VriendenLoterij, het Nationaal Theaterfonds, het Cultuurfonds en de VVTP.

Meer van ons programma

God van de slachting
  • Toneel
  • try-out

God van de slachting

Remko Vrijdag, Rosa da Silva, Johan Goossens en Yara Alink

Vrijdag 16 januari20:00u
De kwaadste niet
  • Cabaret
  • Nationaal Theaterweekend

De kwaadste niet

Jochen Otten

Vrijdag 23 januari20:00u
Rondleiding
  • Special
  • Nationaal Theaterweekend

Rondleiding

Directeur Arjen Berendse & Hoofd Techniek/Gebouwbeheer Quinten den Hartog

Zaterdag 24 januari 12:30u
Fonds voor Cultuurparticipatie Rabobank Gemeente Houten Stumpfl Fonds Podiumkunsten CSU ANBI Green Key Provincie Utrecht